Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Minogue: Sinqeriteti ishte menēuria mė e madhe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Minogue: Sinqeriteti ishte menēuria mė e madhe   19/3/2008, 17:22

Superylli i muzikės pop, Kylie Minogue, e pati bėrė publike para gjithė botės betejėn e saj me kancerin e gjirit, pėr shkak se nuk mund tė duronte tė gėnjente adhuruesit e saj.
Kėngėtarja pranoi para adhuruesve se vuan nga kanceri i gjirit, para turneut tė saj tė koncerteve nė vitin 2005, dhe tash thotė se sinqeriteti e bėri kėtė pėrvojė edhe mė reale.

“Dy ditė pasi qė u diagnostikova, mendova tė filloja tė trilloja njė tregim, por nuk do tė ndjehesha rehat tė ndėrprisja gjithė ato koncerte pa ndonjė arsye tė vlefshme. Andaj mendova se po tė isha mė e qartė rreth diagnozės do tė ishte mė e pranueshme pėr mua, dhe se nuk do tė mund tė pėrballoja ta mbuloja realitetin me diēka tjetėr”, ka thėnė kėngėtarja australiane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Minogue: Sinqeriteti ishte menēuria mė e madhe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: