Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hilton shoqėron grupin Good Charlotte nė turne

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hilton shoqėron grupin Good Charlotte nė turne   19/3/2008, 16:50

Paris Hilton do tė shoqėroj grupin Good Charlotte, pasi tė marrin vendimin e turit, anėtarėt e tė dashurit tė saj, Benji Madden
Trashėgimtarja e hoteleve ka filluar lidhjen me kitaristin e grupit Good Charlotte, Benj Madden para njė muaj dhe ėshtė e bindur se dashuria e tyre do tė zgjatė pėrgjithnjė.Ndėrkaq, Hilton ka deklaruar se ėshtė mjaft e lumtur qė do tė udhėtoj me grupin nė Afrikėn Jugorė dhe se ėshtė e bindur se me tė dashurin e saj do tė kalojnė momente tė mrekullueshme. „Gėzohem qė do tė jemi sė bashku, kudo qė udhėtojmė, do tė kalojmė mrekullueshėm“, ėshtė shprehur Paris.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hilton shoqėron grupin Good Charlotte nė turne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: