Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears ka drekuar me Mel Gibson

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears ka drekuar me Mel Gibson   19/3/2008, 16:47

Kėngėtarja Britney Spears ėshtė takuar me aktorin hollywoodian, Mel Gibson, me tė cilin ka drekuar nė njė restorant rus.
Spears dhe Gibson, tė cilėt njė kohė kanė qenė fqinj nė Malibu, kanė qėndruar sė bashku pėr dy orė nė restorantin “Romanov” nė Studio City. “Ishte shumė kėnaqėsi t’i shohėsh sė bashku” ka thėnė njėri nga njerėzit e stafit nė restorant. Britney, 26 vjeēe, e shoqėruar nga shoqja e saj, Victoria, nuk ishte preokupuar tė vishej elegant, duke shkuar nė takim me xhinse dhe njė bluzė tė gjelbėr. Mel, 52 vjeē, ėshtė shoqėruar nga disa miq nė kėtė takim. Britney ka dalė nga restoranti shumė e lumtur. “Dukej aq e gėzuar. Duket se takimi ishte i suksesshėm”, ka thėnė burimi nga restoranti.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Spears ka drekuar me Mel Gibson
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: