Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Alba mezi pret tė bėhet nėnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Alba mezi pret tė bėhet nėnė   19/3/2008, 16:39

Trendi hollivudian i lindjeve nuk ka tė ndalur. Flitet se sė shpejti edhe bukuroshja, Jessica Alba, do t’u bashkėngjitet dy bukurosheve tjera Jennifer Lopez e Halle Berry. Pritet qė ajo tė lind nė muajin qershor tė kėtij viti.
Aktorja thotė se mezi pret ta lind fėmijėn e saj tė parė dhe shpreson ta rritė atė nė dy gjuhė, pasi ajo flet spanjisht, ndėrsa i dashuri i saj, Cash Ėarren, flet frėngjisht.
“Jam shumė e emocionuar. Do ta dua fėmijėn tim aq shumė sa di tė dua. Tani kam njė pikėpamje tjetėr mbi gjėrat. Gjėrat tė cilat kanė qenė shumė tė rėndėsishme pėr mua, si puna, nuk e kanė atė rėndėsi mė. E para ėshtė familja”, ka thėnė Alba.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Alba mezi pret tė bėhet nėnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: