Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls   19/3/2008, 16:33

Emma Bunton ka demantuar lajmet ku flitej se shkak i pėrfundimit tė turneut botėror tė grupit Spice Girl, kishin qenė mos marrėveshjet. Buton ka thėnė se grupi i saj vendosi tė ndėrpres koncertet, pėr shkak tė obligimeve familjare dhe ėshtė shprehur e befasuar me thashethemet qė kanė qarkulluar sė fundi.
Turneu ishte i mrekullueshėm dhe kaluam momente tė bukura me grupin dhe jam befasuar nė lajmet e njerėzve. I erdh fundi, pasi duheshim tė ktheheshim sėrish tek familjet tona, qė tė kujdeseshim pėr fėmijėt tanė. Nuk mund tė flitet pėr njė zėnkė nė mes nesh“, ėshtė shprehur Bunton.
Grupi i vajzave nga Britania e Madhe u ribashkua vitin e kaluar dhe fansat nga e gjithė bota mirėpritėn hapin e bėrė. Pas rikthimit nė skenėn muzikore, Spice Grils vendosėn tė ndėrpresin turneun mė datė 26 shkurtė 2007, duke zhgėnjyer mijėra fansa nga e gjithė bota.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bunton mohon zėnkat nė grupin Spice Girls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: