Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kate Moss e emocionuar pas propozimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kate Moss e emocionuar pas propozimit   17/3/2008, 14:35

Supermodelja Kate Moss ka qenė shumė e ngazėllyer pasi i dashuri i saj, rokeri Jamie Hince, i ka propozuar martesė.
Anėtari i grupit “The Kills”, Hince, i ka kėrkuar martesė tė dashurės sė tij, para se tė niset pėr njė turne me grupin, ndėrsa supermodelja ka qenė e ngazėllyer.

“Ajo ka kujtuar se Jamie kurrė s’do t’i kėrkonte martesė dhe tani ajo ndihet e emocionuar. Askush s’e ka pare Katen nė kėtė gjendje mė parė. Ajo ėshtė mė e lumtur se kurdoherė”, ka thėnė njė burim.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kate Moss e emocionuar pas propozimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: