Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winehouse: Nuk kam kohė pėr tė marrė drogė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Winehouse: Nuk kam kohė pėr tė marrė drogė   13/11/2007, 19:38

Kėngėtarja Amy Winehouse ka hedhur poshtė raportet qė ajo ėshtė njė konsumuese e drogės, duke thėnė qė ėshtė "tepėr e zėnė" pėr tė qenė njė person i varur nga droga.
Ylli nė telashe, e cila ėshtė hospitalizuar pėr mbidozė tė drogės nė muajin gusht tė kėtij viti dhe u arrestua pėr posedim tė marihuanės muajin e kaluar, rishtazi ka dhėnė njė intervistė bizare pėr njė medium amerikan, gjatė sė cilės ka shqiptuar keq fjalėt dhe e ka marrė gjumi tri herė gjatė intervistės.
Edhe pse ajo hedh poshtė raportet qė thonė se ėshtė e varur nga droga, megjithatė ka pranuar qė ka problem me konsumimin e alkoolit.
Pėr revistėn Blender, Winehouse ka thėnė, "Nuk kam kohė (pėr drogė)... Unė jam person qė pi shumė”.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Winehouse: Nuk kam kohė pėr tė marrė drogė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: