Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Abdul: "Dylan ishte i maskuar nė American Idol"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Abdul: "Dylan ishte i maskuar nė American Idol"   17/3/2008, 14:24

Kėngėtarja Paula Abdul ka pohuar se Bob Dylan ka tentuar dy herė tė futet nė mesin e kandidatėve tė zgjedhur nė spektaklin e talenteve tė ri nė Amerika, „American Idol“.
Rokeri ishte maskuar me njė mjekėr tė gjatė falso, duke shpresuar tė mos hetoj gjatė pėrzgjedhjes sė seris sė katėrt tė 2005-sė, nga juria nė tė cilėn ishte edhe Paula Abdul. „ Ai (Dylan) mbante njė mjekėr tė gjatė, mirėpo unė e hetova qė ishte vetėm maskim dhe aktrim i tij“, ka thėnė Abdul

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Abdul: "Dylan ishte i maskuar nė American Idol"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: