Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kosova ndau 50 mijė euro nė ndihmė tė qytetarėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kosova ndau 50 mijė euro nė ndihmė tė qytetarėve   17/3/2008, 14:22

Institucionet dhe populli i Kosovės, si dhe KFOR-i janė solidarizuar me banorėt qė pėsuan nga tragjedia e Gėrdecit dhe u kanė dalur nė ndihmė atyre. Qeveria e Kosovės ka dhėnė njė ndihmė prej 50 mijė eurosh pėr qytetarėt qė pėsuan. Ministri i Transportit dhe Post-telekomunikacionit, Fatmir Limaj dhe ai i Punėve tė Brendshme, Zenun Pajaziti, kanė arritur dje nė Tiranė. Ata, gjatė ditės, kanė takuar kryeministrin Sali Berisha dhe Ministrin e Punėve tė Brendshme, Nishani. Ministrat kosovarė kanė thėnė se nė Kosovė ėshtė hapur xhirollogaria pėr t’i ndihmuar familjet e dėmtuara nė kėtė tragjedi. Ndėrkaq, presidenti Sejdiu ka thėnė se Kosova ėshtė pėrkrah njerėzve qė pėsuan nė kėto momente tė vėshtira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kosova ndau 50 mijė euro nė ndihmė tė qytetarėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: