Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Farrell i obsesionuar pas Google-t

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Farrell i obsesionuar pas Google-t   16/3/2008, 21:25

Aktori irlandez ka pranuar se ai e shkruan emrin e vet nė faqet e kėrkimit nė internet ēdo ditė, pasi qė i pėlqen tė lexojė pėr veten e tij.
“Jam i turpėruar ta pranoj kėtė, por kur jam i mėrzitur, kėrkoj emrin tim nė Google. E bėj kėtė gjatė gjithė kohės”, ka thėnė aktori 31-vjeēar, i cili nuk mund tė ndalojė sė lexuari kritikat rreth paraqitjeve tė dobėta tė tij
“Pėr filmin ‘Alexander’, kam lexuar ēdo rishikim qė ka arritur nė duart e mia dhe do tė thosha se 80 deri nė 90 pėr qind e tyre janė negative. Janė aq personalisht fyese. Por, i lexoj tė gjitha dhe madje kam filluar t’i regjistroj nė kokė”, ka thėnė aktori.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Farrell i obsesionuar pas Google-t
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: