Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Snoop Dogg paraqitet nė operė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Snoop Dogg paraqitet nė operė   16/3/2008, 21:24

Reperi Snoop Dogg do tė paraqitet nė operėn amerikane "One Life To Live". Kėngėtari 36-vjeēar i hip-hopit, do tė paraqitet nė seritė e gjata operistike me kėngėt e tij "Sensual Seduction" dhe "Life Of Da Party", nga albumi i ri "Ego Trippin".
Calvin Broadus (emri i vėrtetė i reperit), do ta bėjė edhe motivin e kėngės kryesore tė programit operistik, si dhe do tė aktrojė nė disa episode skenike qė do tė shfaqen me 8 dhe 9 maj.
“Kam qenė fans i “One Life to Live” prej kohės kur isha fėmijė. Ndryshimi i kėngės tematike dhe dhėnia e njė pjese tė shijes sime do ta bėjė shoun “Life Of Da Party””, ka thėnė Dogg.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snoop Dogg paraqitet nė operė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: