Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Williams edhe tutje nė vuajtje tė pėrhershme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 31
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Williams edhe tutje nė vuajtje tė pėrhershme   16/3/2008, 21:18

Michelle Williams vuan vazhdimisht nga ndjenja e mungesės, kėtė e ka deklaruar edhe para vdekjes sė ish tė dashurit tė saj Heath Ledger.
Ajo ka treguar se ka njė personalitet tė tillė qė vazhdimisht e nxit tė mendojė pėr gjėrat qė i mungojnė dhe e shtyn tė duket gjithnjė e plagosur.
“Atė ndjenjė e kam brenda, kur diēka mė pengon ose mė kėnaq, nuk ėshtė e thjeshtė. Jam nė dijeni pėr tė gjitha gjėrat e tmerrshme nė botė, dhe pėrkundėr tyre, unė prapė qeshem”, ka treguar Michelle pėr njė revistė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Williams edhe tutje nė vuajtje tė pėrhershme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: