Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Carmen Electra e dashuruar?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Carmen Electra e dashuruar?   15/3/2008, 15:07

Carmen Electra ėshtė e pushtuar plotėsisht nga i dashuri i saj i ri. Ish-ylli i serialit "Baywatch", e cila sapo ėshtė ndarė nga martesa me rokerin Dave Navarro, muajin e kaluar ka filluar njė lidhje me kitaristin e grupit "Korn", Rob Patterson.
Aktorja u ka thėnė shoqeve tė saj se ėshtė e magjepsur. “Rob e ka pushtuar krejtėsisht atė. Ėshtė mirė ta shohim tė lumtur pasi ka qenė e lėnduar nga ndarja me Navarron”, ka thėnė njė shoqe e saj.
Carmen, e cila ka qenė e martuar pėr njė kohė tė shkurtėr edhe me basketbollistin Dennis Rodman, pėr herė tė parė ėshtė parė sė bashku me Rob nė New York.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Carmen Electra e dashuruar?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: