Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Spears rezulton pozitive nė testin e drogės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Spears rezulton pozitive nė testin e drogės   13/11/2007, 19:37

Sipas ueb faqes sė thashetheme TMZ, Britney Spears, e cila u desh t’i nėnshtrohet njė testi tė urdhėruar nga gjykata, si pjesė e marrėveshjes pėr kujdestarinė ndaj dy fėmijėve tė saj, bashkė me ish-bashkėshortin Kevin Federline – ka dalė pozitive nė drogė, pas njė testi tė kryer javėn e kaluar.
Megjithatė, Britney nuk dorėzohet dhe kėmbėngul qė ėshtė e pastėr nga droga dhe testi ėshtė dashur tė rezultojė negativ
Javėn e kaluar, avokati i Kevinit, Mark Vincent Kaplan, ka thėnė se, Britney ka munguar tetė herė nė 14 testet e urdhėruara pėr drogė
Kėngėtarja nė telashe, e cila ka humbur pėrkujdesjen ndaj dy djemve tė saj, Sean Preston e Jayden James, thuhet tė ketė dėshtuar t’i pėrgjigjet nė disa teste qė kanė kėrkuar tė bėhen brenda orės.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Spears rezulton pozitive nė testin e drogės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: