Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adams: “Kam dashur tė bėhem kitarist”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adams: “Kam dashur tė bėhem kitarist”   15/3/2008, 15:04

Nė tė vėrtet Bryan Adams nuk ka dėshiruar tė bėhet kėngėtar, ndėrsa ka marr guximin tė dal para mikrofonit, pasi anėtarėt e tjerė tė grupit tė tij refuzuan ofertėn e frontmenit. Ėndrra e rokerit 48 vjeēar ishte gjithmonė tė bėhej njė kitarist dhe iu ka shmangur mikrofonit derisa u detyrua.
“Kam dashur tė bėhem kitarist dhe kamė dėshiruar tė qėndroj nė vijėn e dytė tė grupit, mirėpo me kohė jam mėsuar tė kėndoj”, ka deklaruar Adams. Nė moshėn 14 vjeēare, Adams sė bashku me kolegėt e tij filluan tė bėjnė hapat e parė drejtė muzikės, duke regjistruar kėngėt e para. Pas provimit tė parė, anėtarėt e bandės ishin tė befasuar me zėrin e mrekullueshėm tė Brianit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Adams: “Kam dashur tė bėhem kitarist”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: