Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kanye West ka mohuar lajmet e martesės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kanye West ka mohuar lajmet e martesės   15/3/2008, 14:56

Kanye West ka mohuar ēdo lajm mbi tė cilat thuhej se ai me tė dashurėn e tij, Alexis Phifer janė martuar gjatė muajit shkurtė.
Reperi i cili ėshtė i fejuar mė Phifer nga viti 2006, nė bazė tė spekulimeve, i ka thėnė fjalėn po stilistes, gjatė pushimeve nė komitentin e vjetėr, Evropė.Ndėrkaq njė zėdhėnės i yllit ka pohuar se lajmet e martesės nuk janė tė vėrteta.
Mirpo njė zavendės i Hollywood-it ka thėnė; kėta janė lajme te verteta
dhe se ati i vjen qudi qė disa kėngėtar nuk duan ta pranojn tė vėrtetėn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kanye West ka mohuar lajmet e martesės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: