Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Michael Jackson shpėton fermėn nė Nevrland

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Michael Jackson shpėton fermėn nė Nevrland   15/3/2008, 14:52

Ferma e Michael Jackson nė Nevrland nuk do tė dalė nė ankand, pasi mbreti i pop-it ka arritur njė marrėveshje me shoqėrinė financiare Fortress Investment Group qė do derdhė 25 milionė dollarė pėr pronėn e Jackson prej 1 mijė hektarėsh. “Neverland dhe M.J. janė nė rregull.
Kemi arritur njė marrėveshje me shoqėrinė financiare”, kėshtu ka deklaruar avokati i kėngėtarit, L. Londell McMillan. Kjo fermė ėshtė mbyllur nė vitin 2006 pasi kėngėtari mori hua 23 milionė dollarė duke vėnė si garanci fermėn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Michael Jackson shpėton fermėn nė Nevrland
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: