Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fustani i Winehouse shitet pėr 3.900 dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fustani i Winehouse shitet pėr 3.900 dollarė   15/3/2008, 14:21

Fustani i zi tė cilin kėngėtarja e muzikės soul, Amy Winehouse, e kishte veshur gjatė paraqitjes sė saj tė fundit nė Grammy Awards, ėshtė shitur pėr 3.900 dollarė.
Krijuesja e hitit “Rehab” e kishte veshur kėtė fustan tė dizajnuar nga Dolce & Gabbana gjatė kėndimit tė saj live pėrmes satelitit nė ceremoninė e muajit tė kaluar (8 shkurt), kur fitoi pesė ēmime.
Winehouse u pajtua tė shesė kėtė fustan nė njė ankand nė faqen eBay me qėllim qė tė shtojė paratė pėr fondacionin e kancerin e gjirit, “The Lavender Trust”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Fustani i Winehouse shitet pėr 3.900 dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: