Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Winslet zėvendėson Kidmanin

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Winslet zėvendėson Kidmanin   14/3/2008, 04:03

Ka filluar sėrish xhirimi i dramės rreth Holokaustit, ‘The Reader’, qė ishte ndėrprerė pėr shkak tė largimit tė Nicole Kidmanit. Filmi ndaloi sė xhiruari vitin e kaluar, pasi Kidman u detyrua tė largohej pėr shkak tė shtatzėnisė.
Zėvendėsja e Kidmanit ėshtė Kate Winslet, e cila nė film luan rolin e njė roje tė njė kampi pėrqendrimi. Nė film paraqiten edhe aktorėt Ralph Fiennes dhe Bruno Ganz.
Filmi ėshtė i bazuar nė novelėn e autorit gjerman, Bernhard Schlink, ndėrsa xhirimi ėshtė duke u bėrė nė Berlin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Winslet zėvendėson Kidmanin
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: