Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss frikėsohet nga dy adhurues tė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Moss frikėsohet nga dy adhurues tė saj   14/3/2008, 04:02

Kate Moss ėshtė e bindur se janė duke e pėrcjellė dy fansa tė obsesionuar pas saj. Modelja e bukur, e cila ka njė vajzė pesė vjeēare, Lila Grace, ėshtė e shqetėsuar pėr sigurinė e saj, pasi ka vėrejtur njė veturė tė parkuar jashtė shtėpisė sė saj nė Gloucestershire tė Anglisė, secilėn herė kur ajo qėndron aty.
“Jam shumė e frikėsuar. Mendoj se po mė ndjekin. Ata janė gjithnjė aty duke mos bėrė asgjė. Po mė kap paniku”, u ka thėnė ajo miqve tė saj.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Moss frikėsohet nga dy adhurues tė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: