Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nicky Hilton: S’ėshtė anoreksi, por fotografi e keqe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nicky Hilton: S’ėshtė anoreksi, por fotografi e keqe   14/3/2008, 04:01

Nicky Hilton i ka sulmuar zėrat kinse ajo ėshtė duke vuajtur nga njė ērregullim i tė ushqyerit pas lėshimit tė disa fotografive ku ajo duket shumė e dobėt.
Disenjatorja dhe pronarja e hoteleve i ka mohuar thashethemet pėr humbjen dramatike tė peshės sė saj duke ia lėnė fajin fotografive “tė kėqija”.
“Nuk ėshtė e vėrtetė se po vuaj nga uria, apo ērregullimet e tė ushqyerit, janė vetėm thashetheme. Mendoj se shtypi i ka nxjerrė fotografitė mė tė kėqija pėr tė nxitur fjalė”, ka thėnė pasanikja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nicky Hilton: S’ėshtė anoreksi, por fotografi e keqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: