Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brad dhe Angelina promovojnė nė Evropė filmin "Beowulf&

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brad dhe Angelina promovojnė nė Evropė filmin "Beowulf&   13/11/2007, 19:36

Ēifti i famshėm hollywoodian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt, e kanė promovuar sė bashku, filmin e tyre mė tė ri "Beowulf" nė Londėr. Gjate prezantimit para medieve, Pitt kishte mirėkuptim ta madh ndaj tė gruas sė tij, duke e lėnė qė ajo tė binte nė sy para medieve, gjatė prezantimit tė filmit tė saj.
“Ėshtė fort, fort bukur tė shohėsh gjithė ata adhuruese, gjithmonė ėshtė bukur”, ka thėnė Angelina Jolie pėr gazetarėt, pėrderisa disa qindra njerėz e prisnin atė qė tė futej nė kinema, nė premierėn e filmit tė saj “Beowulf”'.
Ndėrkaq, Brad Pitt, duke dashur t’i ik ekspozimit medial, nė kėtė rast, ka dhen vetėm njė pėrgjigje: “Sonte nuk jam nė detyrė”.
“Beowulf” ėshtė filmi mė i ri i regjisorit, Robert Zemeckis, nė tė cilin, aktorėt e vėrtetė shėrbejnė si model pėr animacione kompjuterike, kurse ėshtė interesante se ka marrė shenjėn PG-13, qė do tė thotė se, pėrmes pėrcjelljes sė prindėrve, mund ta shikojnė edhe fėmijėt 13 vjeēarė.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Brad dhe Angelina promovojnė nė Evropė filmin "Beowulf&
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: