Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mickey Rourke arrestohet pėr vozitje tė shpejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Mickey Rourke arrestohet pėr vozitje tė shpejt   13/11/2007, 19:34

Aktori i famshėm, Mickey Rourke, ėshtė arrestuar tė enjten nė mėngjes nė Miami, pas dyshimit se ka vozitur nėn ndikim tė alkoolit. Ylli i filmit Sin City, ėshtė ndaluar nga policia nė orėt e hershme tė mėngjesit, kur e kishte tejkaluar shpejtėsinė e lejuar nė qytet, me motorin e tij Vespa.
Nuk jam i dehur, madje kam pirė fare pak", kishte thėnė Rourke, nė atė moment. Mirėpo policia ka thėnė se nė momentin e ndalimit, aktori i famshėm ka qenė i skuqur nė fytyrė dhe me sy tė zgurdulluar.
Sipas raporteve mediale, Rourke nuk e ka kaluar testin e alkoolit, dhe pėr kėtė gjė ėshtė ndaluar nga policia, ndėrsa ėshtė liruar pasi kishte paguar garancinė prej 1.000 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Mickey Rourke arrestohet pėr vozitje tė shpejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: