Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tė nderuar anetar/e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albania.bestgoo.com
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tė nderuar anetar/e   13/11/2007, 03:00

Nė fakt nė Albania.Bestgoo.CoM flitet Shqip, por duke pasur parsysh kerkesen e shum antareve dhe duke e ditur qė njė numer shum i madhė i antarėve jetojnė nė diaspor dhe gjith ata perveq gjuhės Shqipe flasin dhe shkruajnė edhe nė gjuhėt e huaja pėr kėtė arsyje ne ju ofruam njė rubrik tek zona ''Argėtim dhe Zbavitje'' ku gjith ata qė deshirojn te bisedojn nė gjuhen e tyre te preferuar (perveq gjuhes sllave) atėher mund tė diskutojn kėtu.

Kėrkojm falje nėse ndonjeher ju vie ndonjė sharje apo ofendim nė gjuhėn tė cilen AdminiStrator dhe Moderatort nuk e kuptojn, sepse ėshtė e pa mundur qė tė kuptohen tė gjitha ato gjuh tė cilat mund tė fliten nė kėtė rubrik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tė nderuar anetar/e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Bisedoni nė gjuhėt e huaja-
Kėrce tek: