Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pitt dhe Jolie pėrfundimisht do tė martohen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pitt dhe Jolie pėrfundimisht do tė martohen   13/3/2008, 02:28

Ēifti i famshėm hollywoodian, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ndryshe tė njohur edhe si Brangelina, janė duke planifikuar tė martohen me njė ceremoni "intime" gjatė kėsaj vere.
Jolie e cila pritet tė lind binjakė, do tė martohet me aktorin nė prani tė familjes dhe shoqėrisė sė ngushtė, pasi qė ajo tė ketė lindur.
“Brad ka qenė duke folur pėr martesė qe njė kohė tė gjatė. Ai ėshtė i pėrkushtuar plotėsisht ndaj saj dhe fėmijėve. Ėshtė koha e duhur pėr ta bėrė kėtė”, ka thėnė njė burim i afėrt me ēiftin.
“Do tė jetė njė ceremoni shumė private. Brad ka bėrė njė ceremoni tė madhe kur ėshtė martuar me Jennifer Anistonin, dhe kėtė radhė dėshiron njė bashkim tė ngushtė familjar”, ka vazhduar burimi.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Pitt dhe Jolie pėrfundimisht do tė martohen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: