Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Timberlake: Britney dėshiron tė bėhet si Madonna

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Timberlake: Britney dėshiron tė bėhet si Madonna   13/3/2008, 02:27

Kėngėtari i shumėadhuruar i muzikės pop Justin Timberlake i ka dhėnė njė goditje tė fortė verbale ish tė dashurės sė tij, Britney Spears, duke lėnė tė kuptohet se ajo dėshiron tė bėhet si Madonna.
Nė ceremoninė Rock n Roll Hall of Fame, tė mbajtur nė New York, duke e prezantuar mbretėreshėn e popit, Justin ėshtė tallur duke thėnė:
“Madonna ka gjetur kohė ta puth dikė, unė ende s’e kam arritur publicitetin tė puthem nga dikush. Kuptohet, e kisha fjalėn pėr Sean Penn. Bota gjithnjė ka qenė plot femra tė cilat kanė dashur tė bėhen si Madonna, dhe unė kam kaluar me disa prej tyre”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Timberlake: Britney dėshiron tė bėhet si Madonna
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: