Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ingrit Gjoni blen veturė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ingrit Gjoni blen veturė tė re   13/3/2008, 02:25

Pas njė veture "Audi" dhe njė "Porsche", kėngėtarja Ingrit Gjoni, sė fundi ėshtė parė nė shoqėrim tė vazhdueshėm nga njė "dashuri" e re, veturė e tipit "Voklswagen Touareg", me ngjyrė tė kaltėr.
Siē shkruan “Thashetheme”, Ingriti ka blerė veturėn e re vetėm disa ditė mė parė, ndėrsa ka pranuar se kjo i ka kushtuar shumė, por pa pėrmendur asnjė shifėr.“U lodha nga makinat e vogla dhe vendosa tė marr njė tė madhe”, citohet tė ketė thėnė e qeshur ajo, ndėrsa ka shtuar se pėrfitimet nga koncertet e vitit tė kaluar kanė qenė tė kėnaqshme, dhe i kanė mundėsuar tė blejė veturėn e dėshiruar.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ingrit Gjoni blen veturė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: