Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan fiton njė rol tė ri filmik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lindsay Lohan fiton njė rol tė ri filmik   13/3/2008, 02:21

Lindsay Lohan ka bėrė tė pamendueshmen, pasi qė ka fituar njė rol tė ri filmi. Aktorja e re sė fundi shqetėsohej se karriera e saj kishte stagnuar pėr shkak tė problemeve personale, por Lohan ka zbuluar tash se ajo ka nėnshkruar pėr t’u paraqitur krahas njėrės prej favoriteve tė saja.
“Jam pjesė e filmit nė tė cilin ėshtė i pėrfshirė edhe Jack Black dhe i cili do tė fillojė sė xhiruari nė prill. Ne do tė aktrojmė sė bashku. Nuk mund tė tregoj shumė. Ėshtė njė komedi. Ann-Margret ėshtė pjesė e tij dhe jam shumė e ngazėllyer”, ka thėnė aktorja problematike.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lindsay Lohan fiton njė rol tė ri filmik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: