Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ju lutemi, perpara se tė postoni lexojeni kėtė.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albania.bestgoo.com
Webmaster
Webmaster


Numri i postimeve : 25
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ju lutemi, perpara se tė postoni lexojeni kėtė.   13/3/2008, 01:51

Ju lutem ndiqini kėshillat tona, pėr arsyeje qė mos tė hapen tema tė cilat kanė tė njejtat foto, nėse ekziston tema ''Flamujt Shqiptar'', ateher ju lutem mos te hapet edhe ndonjė temė tjetėr nėtė cilen dotė postohen flamujt shqiptar. Pra ne ju kshillojm qė se pari te shifni temat dhe fotot pėr arsyje qė mos tė postohen te njejtat gjera dy herė.

Per tu kuptuar sa mė mirė ky forum atėher duhet vepruar kėshtu: Flamujt Shqiptar: << kėtu tė vendosen gjitha ato foto qė janė me Flamujt Shqiptar.

Siq po e shifni edhe vetė ky forum ėshtė pėr fotografi e jo pėr muhabet. Komentet e llojit ''Oh sa e bukur, woow :shock: :? 8) :o :twisted: , shum e mir'' etj etj dot fshihen pa paralajmėrim. Pra komentet lejohen vetėm nėse keni ndonjė pyetje pėr autorin pra pyetje qe ka te bėj mė atė foto.

Nuk lejohen nė asnjė menyrė foto pornografike, nėse kja ndodhe ateher dotė fshihen pa paralajmerim dhe dotė mirren masa ndaj autorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ju lutemi, perpara se tė postoni lexojeni kėtė.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Albumi Fotografik-
Kėrce tek: