Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shitet vetura e aksidentuar e Lohanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Shitet vetura e aksidentuar e Lohanit   13/11/2007, 19:33

Shitet vetura e aksidentuar e Lohanit Vetura tė cilėn e kishte vozitur aktorja e famshme, Lindsay Lohan, gjatė pėrplasjes nė njė lis tė Beverly Hillsit, kur kishte qenė nėn ndikim tė alkoolit, ėshtė vėnė nė shitje nė ankandin eBay.
Lohan e kishte pėrjetuar fatkeqėsinė nė Beverly Hills me veturėn e saj Mercedes Benz SL Class, tė vitit 2005, ēmimi fillestar nė ankand i sė cilės ėshtė 110.000 dollarė.
Targat e veturės janė tė njėjta me ato tė ditės kur kishte ndodhur aksidenti, ndėrsa vetura ka tė kaluara vetėm 6.200 mile.
Shitėsi i kėsaj veture, ndėr tė tjera ka shpjeguar: "Ne e kishim porositur kėtė veturė, me dėmtime tė vogla, nė Californi, 60 ditė mė parė”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Shitet vetura e aksidentuar e Lohanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: