Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Williams vizitohet nga jashtėtokėsorėt?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Williams vizitohet nga jashtėtokėsorėt?   10/3/2008, 03:57

Nė njė intervistė tė fundit, kėngėtari britanik Robbie Williams ka thėnė se do ta shkelmonte karrierėn e tij muzikore pėr t’u bėrė hulumtues i jashtėtokėsorėve.
Ylli i kėngės “Angels” ishte intervistuar nga kėngėtarja e muzikės soul, Joss Stone, pėr njė show nė njė radio britanike.
“Seriozisht, dua tė dal dhe t’i hulumtoj kėto gjėra. Do tė ndaloja tė jem njė yll i muzikės pop dhe tė bėhem njė studiues i pjatave fluturuese”, ka thėnė kėngėtari. Williams ka thėnė po ashtu se ai ėshtė vizituar nga jashtėtokėsoret sė paku nė tre raste.
“Njerėzit do tė mendojnė, ‘Ky plakush ka qenė nė rehabilitim, ėshtė krejt jashtė mendve’. Kush e di sa tė ēmendur do tė mė bėjnė tash”, ka thėnė 34-vjeēari.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Williams vizitohet nga jashtėtokėsorėt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: