Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Babai i Allen vidhte gjėrat e nėnės sė saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Babai i Allen vidhte gjėrat e nėnės sė saj   10/3/2008, 03:57

Babai i yllit britanik tė muzikės, Lily Allen, kishte vjedhur vazo tė shtrenjta tė ish-gruas sė tij dhe i kishte nxjerrė nė shitje, pasi qė kishte mungesė tė parave.
Kėngėtarja ka thėnė se shpesh e kishte shoqėruar babanė e saj, aktorin Keith Allen, pėr t’i ndihmuar t’i mbledhė gjėrat e vjedhura. 22-vjeēarja, prindėrit e tė cilės u ndanė kur ajo ishte 4-vjeēare, ka fajėsuar mungesėn e parave si arsye pėr ndarjen e tyre.
“Kur prindėrit e mi u ndanė, babai im ishte tėrėsisht pa para. Ai erdhi mė mori mua dhe vėllanė tim dhe vodhi vazot dhe enėt e shtrenjta tė nėnės sime dhe na nxiti neve tė shkojmė nė shitore dhe t’i shesim. Por nuk arritėm, sepse nuk kishim leje”, ka thėnė Allen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Babai i Allen vidhte gjėrat e nėnės sė saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: