Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Policia bastisė shtėpinė e Winehouse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Policia bastisė shtėpinė e Winehouse   13/11/2007, 19:32

Policia ka bastisur shtėpinė e kėngėtares, Amy Winehouse, nė Londėr, duke shfrytėzuar levė pėr tė hapur me forcė derėn. Zėdhėnėsi i kėngėtares ka thėnė se ajo nuk ėshtė gjetur aty nė atė kohė, dhe se, kjo bastisje nuk ėshtė kryer pėr shkak tė drogės.
Mediat britanike thonė se bastisja ėshtė e lidhur me arrestimin e burrit tė Winehouse dhe njė varg njerėzish tjerė. “E vetmja gjė qė mund t’ju them ėshtė se, kjo nuk ka tė bėjė asgjė me drogė dhe se Amy ėshtė mirė dhe nuk ėshtė akuzuar ose arrestuar”, ka thėnė zėdhėnėsi i saj.
Policia ka ndėrmarrė disa aksione tė bastisjes, gjatė tė enjtes, duke mos e kursyer as shtėpinė e kėngėtares. Mediat raportojnė se kėrkimet kanė lidhje me burrin e Winehouse, Blake Fielder-Civil, i cili duhet tė paraqitet nė gjyq gjatė javės sė ardhshme, pasi ėshtė akuzuar pėr goditjen e njė banakieri.
Muajin e kaluar Amy Winehouse dhe Fielder-Civil u arrestuan nė Norvegji dhe u gjobitėn me 500 euro pėr posedim tė marihuanės.Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Policia bastisė shtėpinė e Winehouse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: