Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sė shpejti edhe filmi i katėrt Fast And Furious

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sė shpejti edhe filmi i katėrt Fast And Furious   10/3/2008, 03:55

Aktorėt e filmit "The Fast And The Furious" kanė nėnshkruar pėr vazhdimin e roleve tė tyre nė pjesėn e katėrt tė filmit me gara shpejtėsie nė rrugė.
Ish aktorja e filmit “Lost”, Michelle Rodriguez, ėshtė e fundit nga katėr aktorėt kryesorė, e cila ka pranuar qė tė ribashkohet me tre tė tjerėt, Vin Diesel, Paul Walker dhe Jordana Brewster,
Prodhuesi i filmave, Justin Lin, i cili ka qenė regjisor i filmit tė vitit 2006, “The Fast And The Furious: Tokyo Drift”, do ta pėrsėrit postin e tij, ndėrsa skenaristi i filmit “Wanted”, do ta shkruajė fabulėn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Sė shpejti edhe filmi i katėrt Fast And Furious
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: