Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ingrit Gjoni blen Touareg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ingrit Gjoni blen Touareg   9/3/2008, 14:50

Kėtė radhė ėshtė tunduar nga makinat e mėdha. Duke e parė nė timonin e njė “Audi” e mė pas me njė “Porsche” kishim menduar, se Ingrit Gjoni preferonte vetėm makinat e vogla. Por nė fakt nuk ėshtė kėshtu. Kohėt e fundit kėngėtaren e kemi parė tė drejtojė njė makinė fuoristradė tė tipit “Voklswagen Touareg”, me ngjyrė blu.

Mėsojmė se ka vetėm pak ditė, qė Ingriti e ka blerė kėtė makinė, pėr tė cilėn shprehet se i ka kushtuar shumė, ndonėse nuk dėshiron tė pėrmendė shifra. “U lodha nga makinat e vogla dhe vendosa tė marr njė tė madhe”, pohon ajo duke qeshur. Mė tej shton, se tė ardhurat nga koncertet gjatė vitit qė lamė pas, por edhe nė fillim tė kėtij viti kanė qenė tė mira. Kjo i ka krijuar mundėsinė pėr tė blerė edhe makinėn e re, pa u sofrcuar ekonomikisht. Ingriti tregon, se gjithmonė ka qenė e dhėnė pas makinave tė bukura dhe ėshtė ky pasion, qė e bėn t’i ndėrrojė shpesh. Por ndėrsa ka zgjedhur njė mjet tė ri, duket se ende ajo nuk po mendon pėr njė lidhje tė re, edhe pse tashmė ka kaluar thuajse njė vit, qė nga ndarja me tė fejuarin. Ndoshta Ingriti ndjehet mirė kėshtu dhe po e mendon seriozisht momentin, kur duhet tė lidhet sėrish. E pėr kėtė arsye, ndoshta vazhdon t’u thotė “po” vetėm ofertave pėr koncerte, qė kėtė radhė e kanė ēuar nė Belgjikė


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ingrit Gjoni blen Touareg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: