Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta pėrgatitet pė nė ringun e boksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta pėrgatitet pė nė ringun e boksit   9/3/2008, 14:48

Skena e shumėpėrfolur e ringut duket, se ka nisur tė bėhet realitet. Prej disa muajsh, Ēiljeta kishte lanēuar njė kėngė tė re, nė duet me kėngėtaren Ingrit Gjoni, ku madje ishte folur edhe pėr detajet e klipit, qė do ta shoqėronte.E ndonėse kėnga “Puēi puēi” ėshtė kėnduar nė koncertet respektive tė vajzave, duke u lanēuar edhe nė ekran, klipi nuk po shihej nė horizont.

Kjo sepse tė dyja kėngėtaret ishin dhėnė mė tepėr pas kėngėve qė kishin solo, se sa pas kėtij dueti. Por pasi Ēiljeta ka pėrfunduar klipin e kėngės “Falma” dhe Ingriti ka lanēuar kėngėn “Vitamina” tė dyja shoqet kanė gjetur kohė edhe pėr njėratjetrėn. Pak ditė mė parė mėsuam, qė ato kanė nisur xhirimin e skenave tė para tė klipit, qė pritet tė jetė sė shpejti nė ekranin e BBF, realizuar nga “Max Production”. Ndonėse nė titullin e kėngės nuk gjejmė ndonjė kuptim tė veēantė, pėrmbajtja e saj flet pėr njė rivalitet mes dy femrash nė konkurrencė pėr njė mashkull tė pėrbashkėt, dashuria pėr tė cilin i ēon deri nė ringun e boksit. E pėrveē kėsaj, tė dyja bukuroshet kanė luajtur edhe me imazhin dhe hiret femėrore, pėr tė cilat kanė treguar se nuk u mungojnė. Megjithatė besojmė se skenat pėrfundimtare tė klipit do tė realizohen nė fillim tė javės sė ardhshme, ku Ēili dhe Ingriti tė kthehen nga koncerti, qė kanė nė Belgjikė, e ku natyrisht do tė kėndojnė edhe “Puēi, puēi”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēiljeta pėrgatitet pė nė ringun e boksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: