Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Williams nė vuajtje tė pėrhershme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Williams nė vuajtje tė pėrhershme   9/3/2008, 14:43

Michelle Williams vuan vazhdimisht nga ndjenja e mungesės, kėtė e ka deklaruar edhe para vdekjes sė ish tė dashurit tė saj Heath Ledger.
Ajo ka treguar se ka njė personalitet tė tillė qė vazhdimisht e nxit tė mendojė pėr gjėrat qė i mungojnė dhe e shtyn tė duket gjithnjė e plagosur.
“Atė ndjenjė e kam brenda, kur diēka mė pengon ose mė kėnaq, nuk ėshtė e thjeshtė. Jam nė dijeni pėr tė gjitha gjėrat e tmerrshme nė botė, dhe pėrkundėr tyre, unė prapė qeshem”, ka treguar Michelle pėr njė revistė.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Williams nė vuajtje tė pėrhershme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: