Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Fergie ende mjekohet nga droga

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Fergie ende mjekohet nga droga   9/3/2008, 14:42

Ish e varura nga droga, Fergie, do tė luftojė me narkotikėt gjithė jetėn e saj, ajo ėshtė ende nė terapi nė pėrpjekje pėr tė qėndruar e ‘pastėr’.
Anėtarja e grupit “Black Eyed Peas” ka pėrdorė ekstasis dhe metamfetaminė kristal nė rininė e saj. Edhe pse ėshtė e pastėr nga droga ajo vazhdon tė ndjekė terapi.
“Nuk ishte njė pėrmirėsim i shpejtė, mu deshėn shumė vite pėr t’iu shmangur dhe ende vazhdoj tė jem nė terapi...”, ka thėnė 32-vjeēarja.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Fergie ende mjekohet nga droga
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: