Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martohet nėna e Leonardo DiCaprios?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martohet nėna e Leonardo DiCaprios?   9/3/2008, 14:41

Leonardo DiCaprio thuhet se do ketė njė njerk tė ri, pasi qė nėna e tij la gjetur dashurinė sėrish, me njė simpati tė shkollės.
Nėna e yllit tė filmit “Titanic”, Irmelin, kishte humbur kontaktin me Klaus Teigeler nė vitet 1950-ta, kur u zhvendos me prindėrit nė SHBA, derisa ai mbeti nė vendlindjen e saj, nė Gjermani.
Por ata janė takuar gjatė vitit tė kaluar, kur 64-vjeēarja Irmelin, ka vizituar nėnėn e saj nė Gjermani, ndėrsa dyshja thuhet se janė aq tė afėrta sa qė planifikojnė edhe martesė.
“Ai ėshtė tėrėsisht i ēmendur pėr tė. Ai fluturoi t’i kalojė Krishtlindjet me tė nė Kaliforni dhe askush kėtu nė Gjermani nuk beson se ai do tė kthehet”, ka thėnė njė i afėrm Teigeler.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Martohet nėna e Leonardo DiCaprios?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: