Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lily Allen i nėnshtrohet trajtimit psikologjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lily Allen i nėnshtrohet trajtimit psikologjik   7/3/2008, 12:35

Ylli britanik i muzikės pop, Lily Allen, ėshtė paraqitur tek njė psikolog profesionist pėr t’i ndihmuar asaj qė tė pėrballet me njė periudhė tė depresionit, pas abortimit tragjik qė ka pėrjetuar mė herėt gjatė kėtij viti.
Kėngėtarja 22-vjeēare, ka shpėrthyer nė vaj gjatė fillimit tė kėtij viti kur ka kuptuar se ajo dhe i dashuri i saj, Ed Simons, kishin humbur fėmijėn e tyre tė pritur, vetėm disa javė pasi qė e kishin marrė vesh se do tė bėheshin prindėr.

Allen ka pėsuar edhe njė copėtim zemre nė fund tė janarit kur u nda nga Simons, gjė qė e nxiti yllin britanik tė kėrkojnė ndihmė nė njė klinikė tė njohur tė Londrės, pėr t’u ballafaquar me trishtimin e saj, sipas raporteve tė mediave.

Njė mik i afėrm i saj ka thėnė, "Ajo ishte aq e lumtur qė ishte shtatzėnė dhe ishte e gatshme tė heq nga jeta e saj e shoubizit pėr t’u rehatuar dhe pėr tė pasur njė familje.

"Aborti i saj ishte njė goditje e rėndė dhe ajo ende nuk e ka rimarrė veten. Ajo ėshtė munduar tė jetė e fortė por e ka kuptuar se ka nevojė pėr ndihmė profesionale”.

"Asaj po i pėrshtatet mirė trajtimi dhe ėshtė e lumtur qė po lejohet tė xhirojė shoun e saj televiziv dhe tė ketė kontakt me miqtė dhe tė afėrmit e saj qė e mbėshtesin shumė", ka pėrfunduar miku i Allen.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lily Allen i nėnshtrohet trajtimit psikologjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: