Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Moss heq dorė nga tė drejtat e kėngėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3220
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Moss heq dorė nga tė drejtat e kėngėve   13/11/2007, 19:32

Kate Moss ėshtė njė zonjė e vėrtetė: I ka thėnė ish-tė fejuarit tė saj, Pete Doherty, se mund tė mbajė edhe pjesėn e saj tė tė drejtave tė kėngėve qė kanė realizuar sė bashku dhe qė bėjnė pjesė nė albumin e fundit tė Babyshambles.
Top modelja ka bashkėpunuar pėr katėr pjesė tė diskut “Shotters Nation”, sė bashku me kėngėtarin e shumėpėrfolur, gjatė lidhjes sė tyre aq tė tronditur.
Kate nuk ka dashur tė fitojė asnjė qindarkė nga ky bashkėpunim dhe i ka thėnė Petet se mund tė mbajė tė gjitha tė ardhurat qė vijnė nga tė drejtat e saj mbi kėngėt.
Moss dhe Doherty mbajnė ende lidhje, edhe pse tė fejuarit tė ri tė modeles, Jamie Hince, duket se nuk i pėlqen kjo gjė. Njė burim tregon se mbretėresha e pasarelave, edhe pse lidhja e tyre ka mbaruar, dėshiron mė tė mirėn pėr ishin e saj.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.bestgoo.com
 
Moss heq dorė nga tė drejtat e kėngėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Zona Administrative :: Tema tė kaluara-
Kėrce tek: