Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckham:Nuk do tė mund tė jetoja si Britney Spears

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckham:Nuk do tė mund tė jetoja si Britney Spears   7/3/2008, 12:32

Pėrkundėr se ėshtė gruaja mė e fotografuar nė botė, Victoria Beckham sė bashku me bashkėshortin dhe tre djemtė e saj mbrojmė sferėn private pasi tė mbaron orari i punės. Victoria ka thėnė se nė asnjė mėnyrė nuk mund ta paramendonte njė jetė sikurse e bėnė kolegia e saj Britney Spears, e cila rregullisht fotografohet dhe pėrndjekjet nga paparacėt.
Gjithashtu ajo ka thėnė se jeta e saj ėshtė mė e qetė dhe ndoshta kjo ka ndikuar qė paparacėt tė mos jenė aq tė interesuar tė pėrcjellin atė me bashkėshortin e saj.
“Nuk do tė mund tė jetoja si Britney Spears, e cila ēdo ditė qėndrojnė nė ballinat e medieve. Nuk do tė mund ta pėrballoja situatėn dhe do tė ēmendesha. Natyrisht se mė duhet sfera private me bashkėshortin dhe fėmijėt e mi. Ndėrsa kur lexojmė shtypin ditorėt, shohim shumė personalitete tė cilėt e kanė jetėn mė tė ē’thurur me skandalet e tyre. Mirėpo unė dhe David pėr paparacėt jemi mė monoton, ngase bėjmė jetė tė qetė dhe ndoshta kjo ėshtė arsyeja, ngase s’kanė interes ndaj nesh”, ka deklaruar Posh-Spice.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beckham:Nuk do tė mund tė jetoja si Britney Spears
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: