Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vajza e Anna Nicole Smithit trashėgon pasurin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vajza e Anna Nicole Smithit trashėgon pasurin   7/3/2008, 12:27

Vajza 18 muajsh e modele sė ndjerė Anna Nicole Smith ėshtė shpallur trashėgimtare e vetme e pasurisė sė nėnės sė saj. Njė gjykatės nė Los Angjelos vendosi se vajza e modeles Smith ka fituar pasurin nė vlerė prej 500 milion dollar, pėr tė cilėn nėna e saj kishte luftuar pėr ta trashėguar pas vdekjes sė bashkėshortit tė saj Howard Marshall.
Nė moshėn 39 vjeēare, Anna Nicole Smith ndėrroi jetė mė 8 shkurt tė vitit 2007, nga mbidoza e barėrave. Ajo u gjet pa vetėdije nė hotelin e saj nė Florida dhe pėrkundėr pėrpjekjeve pėr ta shpėtuar jetėn e saj, mjekėt nuk ia dolėn.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vajza e Anna Nicole Smithit trashėgon pasurin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: