Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Brian Harvey shpallet fajtor pėr tejkalim shpejtėsie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Brian Harvey shpallet fajtor pėr tejkalim shpejtėsie   7/3/2008, 12:25

Kėngėtari Brian Harvey ėshtė shpall fajtor pėr tejkalim shpejtėsie nga njė gjykatė nė Britani tė Madhe, meqė iu ka marr edhe patentė shoferi. Anėtari i grupit East 17, ėshtė kapur nė trafik nga policia nė maj tė viti tė kaluar, duke kaluar shpejtėsinė me mbi 220 km/h.
Ndėrkaq Harvey ka mohuar akt akuzėn dhe ka deklaruar se policia gjatė pėrndjekjes ka ndaluar veturėn e gabuar. Megjithatė ai ėshtė shpallur fajtorė dhe iu ka konfiskuar edhe patentė shoferi pėr 180 ditėt e ardhshme. Gjithashtu ai do tė paguan edhe shpenzimet e gjykatės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Brian Harvey shpallet fajtor pėr tejkalim shpejtėsie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: