Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Maqedonia “pret” para nga pavarėsia

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Maqedonia “pret” para nga pavarėsia   7/3/2008, 12:16

Ekspertėt e ekonomisė vlerėsojnė se me pavarėsimin e Kosovės pėrpara kompanive nga Maqedonia hapet njė treg me 2 milionė konsumatorė potencialė,
Ekspertėt e ekonomisė vlerėsojnė se me pavarėsimin e Kosovės pėrpara kompanive nga Maqedonia hapet njė treg me 2 milionė konsumatorė potencialė, nė tė cilin pjesėrisht ėshtė konkurruar edhe mė herėt. Bilanci i deritanishėm tregtar i Maqedonisė dhe Kosovės tregon njė suficit prej mė tepėr se 100 milionė euro dhe ata presin qė nė tė ardhmen kjo shifėr tė shumėfishohet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Maqedonia “pret” para nga pavarėsia
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: