Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Njė shqiptare pozon nudo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Njė shqiptare pozon nudo   6/3/2008, 17:09

Janė tė rralla rastet kur njė vajzė me origjinė shqiptare pranon hapur se pozon nudo pėr revistat mė tė famshme italiane, ndėrsa kėtė e ka bėrė Anila.
Bukuroshja Anila Resuli qė prej disa vitesh jeton nė Itali, saktėsisht nė Milano, dhe profesioni tė cilin ajo ka zgjedhur sa ėshtė intrigues, aq ėshtė edhe fitimprurės.
Pozimi nudo pėr tė nuk ka qenė kurrė njė tabu, pėr tė mos thėnė qė ėshtė ndėr tė parat qė ka pranuar haptazi se bėn njė punė tė tillė. Ajo ka punuar me fotografėt mė tė njohur tė huaj, pėr tė realizuar sete fotografike pėr kalendarė.
Fotografitė e saj mund tė gjenden edhe nė shumė ueb-faqe, pasi qė Anila ka marrė pjesė edhe nė sfilata mode qė janė zhvilluar brenda dhe jashtė Milanos, qytetit ku ajo banon prej 10 vitesh.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Njė shqiptare pozon nudo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: