Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje   6/3/2008, 17:08

Kėngėtarja shkupjane Altuna Sejdiu, e cila ėshtė nė pėrmbyllje tė studimeve nė Selanik, nė njė intervistė tė fundit tė dhėnė pėr tė pėrditshmen shqiptare “Korrieri”, ka thėnė se ndryshimet e saj janė kryesisht nė karakter dhe aspak nė pamje.
“Nga pamja nuk kam bėrė ndryshime drastike kohėve tė fundit dhe nuk planifikoj tė bėj mė. Ndėrsa nga karakteri kam ndryshuar shumė, nė aspektin pozitiv. Tani mendoj dhe veproj ndryshe nga para disa vitesh, sepse vetė show biznesi mė bėri mė tė pjekur”, ka thėnė Tuna.
Nė pyetjen nėse ka nė plan ta kurorėzojė lidhjen e saj me anėtarin e rep-grupit Skills, Ledrin, shkupjania ka thėnė: “Nuk e kam nė plan tė martohem sė shpejti. Kjo ėshtė gjėja e fundit qė mė shkon ndėrmend tani. Jam e koncentruar nė karrierė. Por natyrisht qė njė ditė do tė martohem dhe do tė krijoj familjen e madhe, ashtu sikurse e kam paramenduar”.
Tuna ėshtė afėr fundit tė studimeve pėr shkencat e komunikimit nė Selanik, por megjithatė nuk e sheh veten jashtė muzikės.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tuna: Kam ndryshuar nė karakter, por jo edhe nė pamje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: