Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Halle Berry nė pėrkrahje tė Barack Obamas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Halle Berry nė pėrkrahje tė Barack Obamas   6/3/2008, 17:07

Halle Berry u ėshtė bashkangjitur fytyrave tė tjera tė famshme nė pėrkrahje tė njėrit nga kandidatėt pėr president tė SHBA-ve, dhe nė rastin e saj, i preferuar ėshtė Barack Obama.
Fituesja e Oskarit thotė se demokrati Barack Obama, ėshtė zgjedhja e pėrsosur pėr ta zėvendėsuar George W. Bush nė Shtėpinė e Bardhė nė fillim tė vitit 2009.
“Neve na nevojitet njė president i cili ka aftėsinė pėr tė menduar gjatė dhe ai ėshtė Barack Obama”, ka thėnė ylli i filmit “Catwoman”.
Pėrveē Berryt, mbėshtetės publik tė Obamas janė edhe Michael Keaton, Jessica Alba, Oprah Winfrey dhe Will Smith.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Halle Berry nė pėrkrahje tė Barack Obamas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: