Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Witherspoon nė fushatė kundėr dhunės ndaj gruas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Witherspoon nė fushatė kundėr dhunės ndaj gruas   6/3/2008, 17:04

Aktorja Reese Witherspoon ka nisur njė fushatė globale tė Kombeve tė Bashkuara pėr t’i dhėnė fund dhunės ndaj gruas.
Ylli i filmit “Walk The Line”, e cila ėshtė ambasadore botėrore e gjigantit tė kozmetikės Avon, ka nxitur njė partneritet tė ri me Fondin pėr Zhvillimin e Grave nė Kombet e Bashkuara, gjatė tė martės. Avon, do tė shesė disa zbukurime online pėr 3 dollarė, pėrfitimet e tė cilave do tė shkojnė nė fondin e KB.
“Me ēdo blerje tė ndonjė byzylyku do tė ndihmoni ngritjen e autoritetit tė femrave, pasi qė 100% nga ky pėrfitim do tė shkojė nė pėrkrahje tė projektit tė Kombeve tė Bashkuara dhe luftės sė tyre pėr t’i dhėnė fund dhunės ndaj femrave”, ka thėnė aktorja fituese e ēmimit Oscar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Witherspoon nė fushatė kundėr dhunės ndaj gruas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: