Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Batmani kundėr Jokerit nė jetėn politike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Batmani kundėr Jokerit nė jetėn politike   6/3/2008, 17:03

Batmani ballafaqohet pėrsėri me Jokerin nė garėn pėr President tė SHBA-sė: Vetėm disa ditė pasi Jack Nicholson ka thėnė se e mbėshtet Hillary Clintonin, Michael Keaton ka deklaruar se preferenca e tij ėshtė Barack Obama.
Nė njė video incizim Nicholson, i cili e ka luajtur rolin e Jokerit te filmi i famshėm pėr Batmanin, ka pohuar pėlqimin e tij pro-Clinton, ndėrsa Keaton, i cili ka aktruar nė rolin e Batmanit, ka thėnė se e dėshiron Obaman pėr President tė SHBA-ve.
“Ka diēka te Obama qė mė pėlqen. Ai ėshtė vėrtet diēka e re pėr Amerikėn”, ka thėnė Keaton.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Batmani kundėr Jokerit nė jetėn politike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: